היתרונות המרכזיים של מערכת התראה גם בחירום וגם בשגרה

היתרונות המרכזיים של מערכת התראה גם בחירום וגם בשגרה (הגדל)
 

אין זה סוד שהמצב הבטחוני בישראל נפיץ עד מאד. איום המלחמה הוא מוחשי כמעט בכל חודש נתון, כשיש לא מעט מקומות בישראל אשר סכנת הטילים מרחפת מעליהם, לעיתים תרתי משמע, תמיד. במצב הדברים הזה, ברור מדוע אתם נחושים לעשות הכל על מנת להצטייד באמצעי המיגון וההתראה היעילים ביותר והמתקדמים ביותר שיש.

החדשות הטובות הן שלנו בחברת ביפר יש את הפתרון המושלם עבורכם, והוא מערכת התראות צבע אדום בשם "כורזית G3". מערכת זו פועלת בהצלחה כבר יותר משמונה שנים והותקנה בלמעלה מ-1,000 מבנים, מפעלים, מוסדות חינוך וארגונים בישראל. אז מדוע מומלץ גם לכם לחשוב על להצטייד בה, ורצוי שעה אחת קודם?

על המערכת שיכולה להציל חיים

כורזית G3 היא מערכת המיועדת לספק התראות חירום באירועי צבע אדום או צפירה לאומית. המערכת נועדה לספק מענה משלים במקומות אשר מערכת הצופרים הארצית לא נשמעת בהם, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה, ובכך לשמור על ביטחון האנשים הנמצאים באזורים אלה. המערכת כוללת רמקול פנימי ואפשרות חיבור ל "צ'קלקה" - חיבור המיועד לספק התראות חזותיות עבור כבדי השמיעה.

יש להדגיש כי יתרונותיה של מערכת ההתראות אינם מסתכמים בהשמעת ההתראות ובמתן החיוויים בלבד. מערכת זו כוללת גם שירותים מצילי חיים נלווים לעיתות חירום: קישור למערכי הכריזה הארציים של פיקוד העורף, מתן התראות על פתיחת אירועי חירום והנחיות נקודתיות עבור רשויות מקומיות, בתי עסק, מפעלים ומוסדות חינוכיים. בנוסף, מתן עדכונים שוטפים במהלך אירוע מתגלגל, העברת הודעות על סגירת אירוע וחזרה לשגרה וכן הפעלה מרחוק של התקני החירום.

מערכת כורזית פותחה בתיאום מלא עם פיקוד העורף, מתוך מטרה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. היא מבוססת על תשתית אלחוטית מהימנה של ביפר, הפרוסה בכל רחבי מדינת ישראל, מצפון ועד לדרום. רשת החירום פועלת בטכנולוגיית הזימון, המאפשרת שידור לאלפי לקוחות בו זמנית. על מנת להבטיח מענה בכל רגע נתון, 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, כוללת המערכת מנגנונים לניטור, לבקרה ותחזוקה מרחוק.

 

עבור לתוכן העמוד