משולחנו של גיל חפר

לקוחות יקרים,
בפתח הדברים, אני מעוניין לשתף אתכם בבשורה על השקת אתר ביפר המשודרג. כפי שתוכלו לשים לב, השדרוג בא לידי ביטוי בעיצוב החדשני ובתכנים מפורטים על כל מוצר.
האתר החדש ממוקד בכם, לקוחותנו, ויאפשר לכם להתמצא בו בקלות רבה יותר ולקבל את כל המידע הנדרש.
כנסו להתרשם: www.beeper.co.il

לקראת יום האישה הבינלאומי שיתקיים ב -8 למרץ, החלטנו להקדיש את הניוזלטר הנוכחי לצד הנשי של עולם העסקים. כתבה בנושא "נשים ועסקים": הידעתם שדווקא נשים מסוגלות לנהל כסף טוב יותר מגברים? כרמי אור, יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה, תשפוך אור על הניהול הנשי.
בפינתנו "מדברים ביזנס", אביטל אריכא מ"הלל הפקות" תשתף אותנו כיצד ניתן להיעזר בשירותי ביפר על מנת לנהל עסק תובעני ולהישאר אם במשרה מלאה.


בניוזלטר הקודם השקנו את המוקד Beeper TeleSale, המתמחה במכירות טלפוניות ובתיאום פגישות בשיחות יוצאות. הפעם בחרנו "להכות" את המומחה שלנו, יובל פישר, מנהל המוקד, המספק מספר טיפים כיצד ניתן להגדיל את הסיכויים ששיחת מכירה תוביל לסגירת עסקה ?


לקראת החגים הקרבים, אני רוצה לידע אתכם במוצר המאפשר לאחל "חג שמח" לכל לקוחותיכם בלחיצת כפתור - Multi SMS מערכת אינטרנטית חדשנית לשליחת הודעות SMS בתפוצה רחבה.
פתרון אידיאלי לעסקים לשליחת מסרים שיווקיים, ניהול מועדוני לקוחות, יידוע על מבצעים ,הטבות והודעות פנים ארגוניות.
למצטרפים בחודש הקרוב, הטבה ייחודית: שליחת 200 הודעות חינם

בשנתיים האחרונות מתרחשת מהפכה בעולם האשראי, את המכשירים המגושמים שתופסים לנו מקום בשולחן, מחליפות תוכנות סליקה ממוחשבות ואינטרנטיות המאפשרות לסלוק מכל מקום ובכל זמן.
כמענה לצרכים שלכם השקנו פתרון סליקה לעסקים Beeper Credit, שמתהדר ב- 3 התכונות עיקריות: פשוטות, אמינות וחסכון. אני מזמין אתכם להתנסות למשך חודשיים בשירות החדש ללא תשלום.

קריאה מהנה!

תמיד לשירותכם,

גיל חפר
מנהל חטיבת שירותים עסקיים
gilh@beeper.co.il

עבור לתוכן העמוד