משולחנו של גיל חפר 17.3

לקוחות יקרים,
לקראת חג הפסח הקרב ברצוני לאחל לכם חג כשר ושמח.
האביב שבפתח הינו תקופה בה רבים מאיתנו משנסים מותניים, לאחר החורף הארוך, ומחפשים את הדרכים שיעזרו לנו לפתח את העסק ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלנו. בניוזלטר הנוכחי בחרנו להביא לכם מאמרים וכלים אשר יוכלו לסייע בתהליך.


בהמשך לניוזלטרים האחרונים, בהם השקנו את מוקדי המכירות שלנו, אני רוצה להכיר לכם מוקד חדש המהווה נדבך חשוב במעגל המכירה. מוקד צ'אט אנושי- Beeper Leeds, המסייע לעסקים להפוך גולשים באתר החברה ללקוחות.
לחלק לא מבוטל מאיתנו קיים אתר אינטרנט בעסק. אחוז מסוים מהגולשים באתר פונים אלינו וחלקם אף הופכים ללקוחות ורוכשים שירותים.
תארו לעצמכם, שהייתם מצליחים לשלש את מספר הלקוחות המשאירים את פרטי ההתקשרות באתר. ואולי אף מגדילים את מספר הלקוחות, המבצעים הזמנה של שירותיכם באחוזים לא מבוטלים. זהו בדיוק תפקידו של מוקד Beeper Leeds.


בהקשר דומה, תוכלו לקרוא גם את מאמרו של ד"ר רוני הורוביץ, אשר ילמד, איך להפוך מבקרים באתר האינטרנט לקונים, ואיך להמיר את כל אותם האנשים, אשר אנחנו מתאמצים שיגעו אלינו לאתר, ללקוחות.


"מיתוג הוא לא רק לגדולים", מאמר מעניין נוסף של גלית מור, ייתן לכם כלים כיצד למתג את עצמכם מבלי להשקיע תקציבים גדולים. מתברר שבכלים יומיומיים, בהם כל אחד יכול להשתמש, ניתן למתג את העסק באופן מצוין.


ולבסוף, פסח בפתח ועדיין לא מאוחר לשלוח ברכות "חג שמח" ללקוחות, לכן החלטנו להמשיך עם מבצע ה- Multi SMS, מערכת אינטרנטית חדשנית לשליחת הודעות SMS בתפוצה רחבה.
פתרון אידיאלי לעסקים לשליחת מסרים שיווקיים, ניהול מועדוני לקוחות, יידוע על מבצעים ,הטבות והודעות פנים ארגוניות. למצטרפים בחודש הקרוב, הטבה ייחודית: שליחת 200 הודעות חינם!

 

קריאה מהנה וחג אביב שמח!

תמיד לשירותכם,
גיל חפר
gilh@beeper.co.il

עבור לתוכן העמוד