סיפור לקוח - מרפאה של ד"ר פרידמן

בניוזלטר זה, תכירו את ד"ר נימרוד פרידמן, בעל מרפאה פרטית המתמחה בכירורגיה פלסטית וטיפולים אסתטיים. שירותי המרפאה, תחת ניהולו של ד"ר פרידמן, ידועים בזכות אמינותם ורמת מקצועיותם הגבוהה.ד"ר פרידמן הוא לקוח בשירות Beeper TeleFront מענה אנושי בשם העסק למעלה משנתיים.
רונית, מנהלת המרפאה: "כמרפאה פרטית, שרות הלקוחות והיחס האישי הוא ערך עליון. לכן חשוב לנו שיהיה מי שיענה לטלפון, כשאנו עסוקים או כשהמשרד סגור. אנחנו מעדיפים מענה אנושי מקצועי על פני תיבה קולית, שבה הלקוח הולך לאיבוד ולא זוכה ליחס האישי".
ד"ר פרידמן משתמש כיום בשירות Beeper TeleFront לצורך קבלת הודעות בשעות העומס ולאחר שעות הפעילות.

לביקור באתר של ד"ר פרידמן www.drfriedman.co.ilלצורך התייעלות בניהול העסק ומיצוי נכון יותר של הפוטנציאל העסקי, אנחנו ממליצים למרפאות להתנסות בשירותים נוספים שלנו:
• Beeper Credit – מערכת ממוחשבת ואינטרנטית לסליקת אשראי, שמטרתה להחליף את המסופון ולאפשר סליקה בכל זמן ומכל מקום בעלות של 29 ₪ בחודש.

• Beeper Calendar - אפליקציה אינטרנטית לקביעת פגישות וניהול תורים, המתואמים על ידי מוקד Beeper TeleFront עבור בית העסק. היתרון הבולט בשימוש באפליקציית יומן Beeper Calendar הוא ביכולת להגדיר חוקיות בסוגי פגישות/תורים לפי אורכים ושדות למילוי, הנחיות לפציינטים ועוד.

עבור לתוכן העמוד