זמן להשתדרג? מענה אנושי – לאיזה סוג עסקים זה מתאים

זמן להשתדרג? מענה אנושי – לאיזה סוג עסקים זה מתאים (הגדל)

בתקופה שבה התחרות בין בתי העסק לא קלה, כדי להצליח בה, ובעיקר – כדי למשוך כמה שיותר לקוחות, חשוב להיות כמה שיותר זמינים ולספק ללקוח שירות ברמה גבוהה, שירות מדויק, שירות אמין ומקצועי. אם יש לכם עסק, ולא משנה באיזה תחום מדובר, תוכלו להיעזר בשירות מיוחד – שירות מענה אנושי בשם העסק של Beeper. שירות Beeper TeleFront יאפשר לכם לשפר באופן משמעותי את המכירות, שכן לא תפספסו אף לקוח ואת רמת השירות שלכם, אותו אתם מציעים ללקוח, בכך שתהיו זמינים עבורו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. השירות יספק לכם כמעין גיבוי, כל פעם שאתם לא זמינים לענות לטלפון במהלך היום  או אחרי שעות הפעילות.

מענה אנושי לעסקים מתחילים

החלטתם להקים עסק ואתם רוצים לספק ללקוחותיכם מענה טלפוני, שבו יקבלו מידע רלוונטי באשר לשירות או למוצר שרכשו? אם כן, בעזרת שירות מענה אנושי לעסקים תוכלו להציע ללקוחותיכם זמינות 24/7 בעלות של כמה מאות שקלים בחודש.. בדרך זו תוכלו למשוך אליכם לקוחות רבים, תוכלו לבסס את מעמדכם בשוק על ידי מתן מענה ברמה גבוהה וזמינות מלאה וגם להשאיר אצלכם את הלקוחות החדשים שזה עתה הצטרפו, במקום שיעברו אל המתחרים.

מענה אנושי לעסקים קטנים וגדולים

שירות מענה אנושי לעסקים מתאים לכל עסק, קטן וגדול. בתקופות של לחץ, בתקופות של עומס, בתקופות של מבצעים חדשים ואטרקטיביים יותר, אתם וודאי יודעים עד כמה חשוב לעמוד לרשותם של הלקוחות למרות הלחץ והעומס הרב. בזמנים כאלה, ניתן להיעזר בשירות מענה טלפוני לעסקים. בעזרת מענה זה, יכול העסק לספק פתרונות ישירים ללקוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במקום להעסיק מזכירה או עובדים נוספים, ניתן לבחור בשירות מענה טלפוני בהתאם לצרכים הקיימים ובהתאם לשינויים החלים על העסק (למשל, עסק שצמח באופן פתאומי וזקוק למענה מידי כדי לעמוד לרשות לקוחותיו החדשים, או עסק שמציע מבצעים חדשים, המושכים אליו לקוחות רבים יותר מבעבר ועוד).

לעסקים שאינם פתוחים ברציפות

עסקים שאינם פתוחים ברציפות, ובכל זאת, רוצים לעמוד לרשות לקוחותיהם בכל עת, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, יכולים להיעזר בשירות זה הפעיל לאורך כל שעות היממה. מדובר במענה אשר דרכו ניתן להשאיר הודעות או לקבל מידע באשר לשירות החברה או מוצריה השונים.  

 

מה בעצם כולל שירות Beeper TeleFront?

 

 מוקד מענה טלפוני אנושי המאויש 24 שעות, 7 ימים בשבוע. קיימת אפשרות לשירות "שומר שבת"

 מענה אנושי לעסק בכל פניה טלפונית בכל תחום.

 אפשרות להוספת פתיח וג'ינגל אטרקטיבי

 מסירת מידע על מבצעים, מוצרים ושירותי העסק שלך ללקוח

 קבלת הודעות ומסרים עבור העסק לפי תסריטי שיחה ושדות מוגדרים מראש

 תיאום פגישות

 גביית תשלומים מלקוחות העסק

 הקפצת כוננים

 תמיכה בקמפיינים פרסומיים

 קבלת ההודעות באופן מיידי ו/או באופן מרוכז בכל דרך שתבחר: במייל SMS ,או פקס.

 

עבור לתוכן העמוד