מה נשתנה? המון! - שירות טלפרונט+

 

את שירות טלפרונט אתם כבר מכירים, מענה אנושי בשם העסק שעוזר לכם לא לפספס פניות ולתת שירות טוב יותר. אז אתם מפרסמים, מקבלים פניות ודואגים לענות לכולם, מעולה! אבל איך מוודאים שהנציגה של ביפר עונה כמו שצריך ומייצגת את העסק בכבוד? איך מאתרים עובד שעונה לפניות מנומנם? ואיך משתלטים על כל הפניות ולא שוכחים לחזור ללקוח שנמצא בחו"ל וביקש שנחזור אליו בעוד שבוע? בדיוק בגלל זה אנחנו משיקים את טלפרונט +! השירות שיעשה לכם סדר בעסק , ולא רק בפסח...

 

מה זה טלפרונט +?
שירות טלפרונט + יחזיר לכם את השליטה והסדר ויהפוך את העסק למכונה משומנת של פרסום חכם, לידים ושירות לקוחות, בעזרת ארבעה שירותים תומכים, שמשלימים בצורה מושלמת את שירות המענה האנושי:


1. שירות הקלטת שיחות
בינינו, לא הייתם רוצים לדעת בדיוק איך הצוות של ביפר עונה לשיחות עבורכם? לא הייתם רוצים לשמוע איך העובדים שלכם מדברים עם הלקוחות?
השירות הוא פלוס רציני ללקוחות טלפרונט, כיוון שמעכשיו תוכלו להקליט גם את השיחות של העובדים שלכם עם הלקוחות וגם את השיחות של נציגי ביפר עם הלקוחות. בעזרת השירות תהיו בשליטה מלאה על התכנים של השיחות, תוכלו לנתח הצלחות וכישלונות, לדעת מי מהעובדים אחראי לסגירת מכירה, לבדוק את רמת השירות ועוד. כמובן זו הזדמנות לשיפור הצוות ומשפך המכירות. לפעמים שינוי של כמה מילים בשיחה מוביל לזינוק ביחס ההמרה ובמכירות! הקלטה וניתוח של שיחות תוביל באופן ישיר ליותר מכירות, שירות טוב יותר, ויותר לקוחות מרוצים.

2. מערכת מדידת שיחות
כיום אנחנו כבעלי עסקים הפכנו להיות גם קניינים של שטחי פרסום, יותר ויותר בעלי עסקים מפרסמים בגוגל, בפייסבוק, בעיתונות, ברדיו ובשלטי חוצות. אבל איך נדע איזה אפיק פרסומי באמת הכי משתלם ומניב תוצאות?
בעזרת מספרי טלפון וירטואליים, תוכלו לשים מספר טלפון שונה בכל אפיק (במודעה בעיתון, בגוגל, בפייסבוק וכו'), מי שמתקשר למספרים ינותב אליכם (למספר או למספרים שתבחרו), ואתם תוכלו לראות במערכת ממוחשבת את פירוט השיחות ודקות השיחה בכל אפיק ותדעו מה עובד ומה לא. לדוגמה, יכול להיות שתגלו שהמודעה שלכם בעיתון בכלל לא מביאה טלפונים, ודווקא המודעה בפייסבוק מביאה המון פניות. מה עושים? מבטלים את המודעה בעיתון, מעבירים את התקציב לפייסבוק, ומקבלים הרבה יותר פניות ולקוחות! אגב, מומלץ להשתמש במספרים שונים גם בתוך אותה מדיה, לדוגמה במודעות שונות בפייסבוק, דפי נחיתה שונים וכו'. כך תמצאו את המודעה שעובדת הכי טוב ותוכלו למקסם את תקציב השיווק שלכם. כמו כן, תוכלו לעשות פילוחים וניתוחים סטטיסטיים – כמו למשל באיזה שעות או ימים בשבוע יש את עיקר הפניות, באיזה אפיק יש כמות גדולה יותר של מתקשרים ועוד.

3. מערכת לניהול לידים
עם יד על הלב, כמה פעמים קרה שלא חזרתם למישהו שפנה אליכם והתעניין? כולנו רוצים לחזור לכולם, אבל לפעמים מרוב עומס, לחץ, ובלגן, דברים פשוט נופלים בין הכיסאות. ליד מנג'ר ידאג שזה פשוט לא יקרה. המערכת משלימה את שירות טלפרונט ותוכלו בקלות להזין את דו"חות השיחות שקיבלתם מטלפרונט למערכת הליד מנג'ר. מדובר במערכת אינטרנטית לניהול לידים, חכמה ופשוטה, שתעשה לכם סדר בכל הפניות מכל הערוצים. ניתן לממשק כל קמפיין או ערוץ שיווק, כך שהלידים ייכנסו באופן אוטומטי לליד מנג'ר, מבלי שילכו לאיבוד או יסווגו בצורה לא נכונה. כל עובד יכול להיכנס למערכת עם שם משתמש וסיסמה, לעדכן את סטטוס הפנייה ולאסוף אינפורמציה רצויה מהליד. אתם יכולים להיכנס למערכת בכל רגע, ולעקוב בזמן אמת אחר כמות הפניות, או להיכנס ספציפית לפנייה ולבדוק כיצד טופלה. ליד מנג'ר יעניק לכם שליטה מלאה בלידים, תוכלו לדעת בכל רגע נתון מה קורה עם המתעניינים שלכם, תגידו שלום ולא להתראות לקובצי אקסל מסובכים, ולא תצטרכו לסמוך על הזיכרון שלכם או לעבור בין העובדים ולשאול "חזרת לזה שהשאיר ליד בסופ"ש? נו... איך קראו לו...". בנוסף, תוכלו להוציא דו"חות ולהסיק מסקנות ולחשב החזר על השקעה מכל ערוץ או קמפיין ברגע נתון, וכך בעצם תוכלו לייעל את השיווק בעסק ולחסוך הרבה כסף על ערוצים שלא מניבים תוצאות.

4. מספר מקוצר וזכיר לעסק
קרה לכם פעם ששמעתם בפרסומת מספר טלפון מקוצר ומגניב של חברה גדולה, ואמרתם לעצמכם – גם אני רוצה שהלקוחות שלי יזכרו את המספר שלי כל הזמן!
עכשיו עם שירות טלפרונט +, גם אם יש לך עסק קטן, יכול להיות לך מספר מקוצר, כמו של הגדולים, ובעלות משתלמת מתמיד. העסק שלך יקבל מספר מיוחד של כוכבית + ארבע ספרות, ותוכל בקלות "לשתול" אותו בזיכרון הלקוחות שלך. כי כמובן שהרבה יותר קל לזכור מספר קליט עם ארבע ספרות מאשר מספר נייד ארוך עם 10 ספרות. ככה בפעם הבאה שיחשבו עליך או אפילו על התחום שלך, מיד יעלה בזיכרון גם המספר המקוצר שלך, ומשם הדרך לשיחה וללקוח חדש קצרה.
ואם נזכרו בך אחרי שעות הפעילות והתקשרו מיד? בשביל זה יש לך טלפרונט!

אז אם אתם מרגישים לפעמים שאין לכם מספיק שליטה על העסק שלכם, אם מתאים לכם לייעל את כל מערך הלידים, השיווק והשירות ולקבל עוד המון לקוחות מרוצים -  טלפרונט + הוא בדיוק השירות בשבילכם. זה הזמן לקחת את העסק קדימה לשלב הבא!

עבור לתוכן העמוד