לא הגיע הזמן שכולם יכירו את העסק שלך?

 


אם יש לך תחושה שלא מספיק אנשים מכירים את העסק שלך, אם היית רוצה נוכחות דיגיטלית טובה יותר - שיראו אותך בפייסבוק, שימצאו אותך בקלות בגוגל, לשלוח ניוזלטרים מקצועיים ומאמרים איכותיים ולהפוך לידוע  בתחומך ובמומחיות שלך – הגעת למקום הנכון.
ביפר משיקה שירות חדש! - חבילת תוכן דיגיטלית, שתביא לעסק שלך חשיפה טובה, חיובית ומקצועית, וכל זה מתוך הבנה שלנו בביפר את צרכי העסק העצמאי, ובמחיר משתלם במיוחד.

מה כולל השירות?
השירות כולל נוכחות קבועה בפייסבוק עם 2 פוסטים חדשים בכל שבוע, כתיבת מאמר איכותי ומקצועי בכל חודש, שליחת SMSים עם מבצעים אחת לרבעון, דף נחיתה שיעביר מסר עיקרי ויניע את הלקוחות הפוטנציאליים להשאיר פרטים ותקציב של 350 ש"ח למימון הפוסטים וחשיפה לקהל לקוחות רלוונטי וממוקד.

למה צריך נוכחות בפייסבוק?
פייסבוק, היא רשת "חברתית" – רשת המעודדת פרסום מפה לאוזן. במחקר מ- 2012 התגלה כי 92% מהאנשים מאמינים קודם כל להמלצות המגיעות מחבריהם. היות וכיום ישנם מעל ל- 4.5 מיליון משתמשים בפייסבוק בישראל, מדובר בפלטפורמת הפרסום היעילה ביותר עבור עסקים בכל הגדלים. חשיפת תכנים איכותיים בפייסבוק מעודדת שיתוף והפצה מפה לאוזן של העסק שלך.
בנוסף, נוכחות ברשת מספקת תחושה נעימה ללקוח, תחושה שיש לו עם מי לדבר, שיש לעסק כתובת נוחה לשאלות ולבירורים. על ידי מענה מהיר ומקצועי אפשר גם לשמר לקוחות וגם למצב את העסק כמקצועי בתחומו וכבעל תודעת שירות גבוהה. 

למה לשלוח דיוור ללקוחות? זה באמת עוזר לי למכור?
קצרה היריעה מלמנות את כל היתרונות שבשליחת דיוור ללקוחות שלך, אבל נזכיר כמה מהסיבות הבולטות והחשובות ביותר:

• לשדר אמינות, לתת ביטחון:
כולנו מעדיפים לקנות אצל עסקים אמינים. דרך מעולה לרכוש את אמונם של הלקוחות, היא לשלוח דיוור בכל פרק זמן קבוע. זה משדר רצינות, אמינות והמשכיות - מדובר בעסק רציני שמתכוון להמשיך את היחסים עם הלקוח לטווח ארוך.

• להפוך לעסק מומחה ובמהירות:
שליחת מאמרים איכותיים ובעלי ערך ללקוח, שנכתבו ע"י אנשי מקצוע - ברמה גבוהה ובשפה הולמת, ימצבו את העסק כמומחה אמיתי בתחומו ויעלו את קרנו בעיני הלקוחות.

• לשבור את מחסום "הרכישה השנייה" ולייצר רכישות חוזרות ללא הוצאות פרסום:
בואו נבין את זה דרך דוגמה אמיתית: יואב הוא נגר אמן אשר מייצר רהיטים בעבודת יד. לאחר מסע פרסום מוצלח (ולא זול...) שעשה יואב בגוגל, הגיעו אליו מיכל ואלון, זוג צעיר, וביקשו לקנות ממנו מיטה זוגית בהתאמה אישית. יואב בנה לזוג מיטה נהדרת, וגם ביקש להכניס את כתובת המייל שלהם לרשימת התפוצה שלו. בכל חודש יואב שולח ללקוחותיו דיוורים מעניינים, עם מאמרים איכותיים על נושאים כמו - איך לבחור ריהוט שיחזיק לשנים, טיפים לעיצוב הבית, ותמונות של מוצרים חדשים ומרהיבים בעבודת ידו. בצורה כזו הוא נשאר בתודעה של הזוג תמיד.
וכשנולדה לזוג ילדה ראשונה, למי אתם חושבים שהם הלכו כדי שיבנה לה מיטת תינוק? נכון! ליואב...

בעולם הדיגיטלי של היום, נוכחות נאותה ברשת היא לא רק המלצה, אלא צורך של ממש. זהו אפיק חשוב ביותר שיעזור לך לבלוט ברשת מעל המתחרים שלך. אנחנו בביפר מבינים את הצורך בנראות טובה ברשת, אבל גם יודעים שאין לך את הזמן לעשות הכל בעצמך, וגם אין לך תקציב שיווק אינסופי. לכן אנחנו שמחים להציע לך חבילת תוכן חכמה ואפקטיבית, במחיר אטרקטיבי במיוחד.

>> לפרטים נוספים על חבילת התוכן שתחשוף את העסק שלך: לחץ כאן

עבור לתוכן העמוד