האם אתה באמת בשליטה על העסק שלך?

 

 

 

בעסק שלנו לא נחכה לסוף השנה כדי לבדוק מה מצב המתעניינים, הלקוחות, הקמפיינים וההזמנות שלנו, נכון? בעסק שלנו אנחנו חייבים להיות בשליטה, ולהישאר עם האצבע על הדופק כל הזמן.

השנה השקנו בביפר שירות חדש -  "טלפרונט פלוס" - והשירות כבר עוזר לבעלי עסקים רבים להישאר בשליטה על העסק, 365 ימים בשנה. אנחנו מזמינים אותך להצטרף לבעלי העסקים שלקחו שליטה על העסק שלהם וללמוד כיצד השירות יכול לעזור גם לך.

אז... מה היה לנו עד עכשיו?
בוודאי הכרת כבר את שירות טלפרונט, שירות מענה אנושי מתקדם לעסק, המעניק לך זמינות ונגישות ללקוחות 24/7. השירות כולל: אפשרות לניהול יומן, קביעת פגישות ותורים, גביית תשלומים, וכמובן מענה אנושי ללקוחותיך בשם העסק, והעברת הפניות באופן מידי בכל אמצעי לבחירתך.
אבל השנה, לקוחות טלפרונט רבים החליטו לשדרג את העסק שלהם ולהתקדם לשירות טלפרונט פלוס.

מה זה בעצם טלפרונט פלוס?
השירות מאפשר לך להישאר תמיד עם האצבע על הדופק ובשליטה מלאה בכל הנוגע לניהול העסק שלך, וכל זה, במחיר שווה לכל עסק. השירות כולל:

• מערכת לניהול לידים - מרכזת את כל הלידים של העסק במערכת פשוטה וחכמה  (כן, גם מי שהגיע מקמפיין שעשית בפייסבוק או בגוגל). כל הצוות יכול לעדכן את הסטטוס של כל הפנויות, ולך יש אפשרות להיכנס בכל רגע ולקבל תמונה מלאה על הטיפול בלקוחות - כדי שתהיה לך שליטה מלאה.

• הקלטת שיחות - הקלטת כל השיחות הנכנסות עם הלקוחות – המערכת תקליט גם את העובדים שלך, וגם את נציגי טלפרונט העונים בשם העסק - כדי שתהיה לך אפשרות מעקב ושיפור רמת השירות.

• מערכת מדידת שיחות – מערכת המספקת לך מספרי טלפון שונים ומאפשרת הצגת מספר טלפון שונה בכל אפיק פרסום (פייסבוק, גוגל, מקומון, שילוט וכו'). בעזרת דו"חות פשוטים ונוחים אפשר לעקוב בקלות אחר כמות הפניות לפי אפיקי הפרסום השונים. כלי זה מאפשר לך לראות איזה אפיק משתלם יותר וכדאי להשקיע בו, ואיזה אפיק נותן תוצאות טובות פחות ביחס להשקעה שלך – כדי שיהיו לך כלים נכונים לקבלת החלטות נכונות.

• מספר כוכבית מקוצר - קיצור המספר ל 4 ספרות נמצא ככלי יעיל להגדלת כמות השיחות לעסק. בעזרת השירות  גם לעסק קטן יהיה מספר קליט, כמו של הגדולים - כדי שיזכרו את העסק שלך ויגיעו אליך יותר.

להיות בשליטה ולדאוג שהכול מתקתק - גם מרחוק...
תכף מגיעה תקופת החגים ואולי חשבת לצאת לחופשה ולמלא מצברים. אם קשה לך להתנתק מהעסק - שירות טלפרונט פלוס יאפשר לך לנסוע בראש שקט. השירות מאפשר גישה פשוטה ונוחה ישירות מהלפטופ שלך. אפשר להיכנס מכל מקום ובכל זמן למערכת לניהול הלידים ולוודא שהלידים ממשיכים לזרום ומטופלים כראוי, להמשיך לצפות בדו"חות השיחות ולעקוב אחר אפיקי הפרסום השונים, ואפילו אם קרה מקרה לא נעים וקיבלת מרחוק תלונה על עובד מסוים, אפשר להאזין לשיחה של העובד עם הלקוח ולפתור את הבעיה במהירות.


לא מחכים לראש השנה כדי לעשות שינוי, הגיע הזמן לקחת שליטה על העסק שלך!

אנחנו מזמינים אותך כבר עכשיו לקחת שליטה על העסק שלך וללמוד עוד על שירות טלפרונט פלוס. לפרטים נוספים לחץ כאן

עבור לתוכן העמוד