מועדוני צרכנות – הדרך ליהנות מהטבות של עסק גדול, גם אם אתה עסק קטן

קרה לכם פעם שבאחד החגים שמעתם עובד שלכם מספר בקנאה על המתנה לחג שקיבלה בת זוגתו שעובדת בחברה גדולה? כבעלי עסקים קטנים אנחנו מרגישים שלא נוכל להתחרות עם ההטבות שמקבלים עובדי החברות הגדולות. אין לנו את כוח הקנייה העצום שיש בידי החברות הגדולות על מאות ואלפי עובדיהן, ואין לנו את היכולת להתמקח עבור עצמנו ועבור עובדינו.


כמעט חצי מיליון אנשים עובדים בעסקים קטנים ובינוניים בהם פחות ממאה עובדים, והם אינם נהנים מאותן הטבות שלהן זוכים העסקים והתאגידים הגדולים.
אבל... בדיוק בשביל זה קמו מועדוני צרכנות לבעלי עסקים.


מועדון צרכנות לבעלי עסקים – מה זה?
עבור רבים מאתנו המילים "כרטיס מועדון" מיד מזכירות את הקופאית בסופר, או המוכרת ברשת חנויות הבגדים. מועדוני לקוחות יש בשפע והם משמשים ערוץ שיווק נוסף עבור העסק.
אך תפקידו של מועדון הצרכנות לבעלי העסקים הוא שונה. תפקידו הוא להתייחס לכוח הקנייה שלנו כבעלי עסקים מאוגדים, כמעט כמו שהיינו עסק אחד גדול. בצורה כזו, בעלי עסקים זוכים להנחות והטבות משמעותיות עבורם, עבור עובדיהם ועבור משפחתם. אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני, בהחלט כדאי להצטרף למועדון כזה.


כמה זה עולה לנו?
ישנם מועדוני צרכנות שיגבו דמי חבר חודשיים, וישנם כאלה בהם החברות היא בחינם. כדאי לבדוק מה אנחנו מקבלים בתמורה לדמי החבר שלנו והאם זה משתלם לנו.

מועדוני צרכנות לבעלי עסקים לדוגמה:


מועדון BizWise
BizWise מציע לחברי המועדון חסכון בהוצאות העסק בצורת הטבות לרכישת מוצרים למשרד, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה (כולל הבטחה לספק מחיר נמוך מהמחיר שמציע היבואן הרשמי!) הוצאות רכב, שירותי ראיית חשבון, גיוס הון, ביטוחים, כלי ניהול, חבילות פרסום לעסק ועוד. המועדון מציע גם מבצעים והנחות על הטבות תרבות, פנאי, הנחות במסעדות, בתי קפה, צימרים ואטרקציות, ואפילו רכישת ירקות ופירות.
כמה זה עולה לנו: החל מ 100 ₪ לבעל העסק, ותוספת של 10 ₪ לכל עובד.
שורה תחתונה: שווה לבדוק!

מועדון הצרכנות עוגן  BUSINESS CLUB
עוגן הוא מועדון לחברי לשכת המסחר, המעניק הטבות ומחירים מיוחדים בשלל תחומים. את ההטבות תוכלו לראות רק לאחר שתצטרפו למועדון, ותקבלו כרטיס אשראי מיוחד ומעוצב של ויזה כאל.
בין השאר תוכלו לרכוש שוברי מתנה ותווי קנייה בהנחה, לקבל הנחות על מוצרי חשמל, הנחות של עד 50% על צימרים, הנחות על חדרי מלון, מופעים ברחבי הארץ, הנחות גדולות בחדרי כושר (עד 45% הנחה) ועוד.

כמה זה עולה לנו: חינם! אך רק לחברי הלשה למסחר. חברות בלשכה עולה סכום לא קטן אך מציעה הזדמנויות שונות לבעלי עסקים כגון ייעוץ עסקי, נטוורקינג, ייעוץ משפטי ועוד. 
שורה תחתונה: אם אתם חברים בלשכת המסחר – הצטרפו מיד למועדון! אם לא, בדקו האם כדאי להצטרף.


מועדוני לקוחות וצרכנות חדשים לבעלי עסקים
בשנים האחרונות החלה לחלחל ההבנה שלא חייבים להיות צה"ל או הסתדרות המורים כדי להתאגד ולקבל הטבות מעצם כוח הקנייה. מועדוני צרכנות לבעלי עסקים כמו עוגן, מעכ'ל BizWise ועוד, קמים תכופות. כדאי לפתוח עיניים ולשים לב למועדוני הלקוחות והצרכנות לבעלי עסקים שנפתחים מסביבכם, השתייכות למועדון כזה יכולה לעשות את כל ההבדל עבורכם בחופשה הבאה, בחג הבא, או אפילו בפעם הבאה שתמלאו דלק, תרכשו דיו למדפסת או ביטוח.

 

 

עבור לתוכן העמוד