איך משלבים שירות מענה אנושי עם מזכירה בעסק וחוסכים כסף?

האם שירות מענה אנושי בשם העסק באמת יכול להחליף את המזכירה? את השאלה הזאת בדרך כלל שואלים אותנו בעלי עסקים ועצמאיים, שלא יכולים להרשות לעצמם להחזיק מזכירה שכירה במשרה מלאה.
לפניכם סיפורו של עו"ד יובל גנות, לקוח טלפרונט ותיק. יובל החליט להפוך משכיר לעצמאי, ומצא את הנוסחה המנצחת שעובדת מצוין עבורו בכל הקשור למענה ללקוחות. אולי הנוסחה של יובל תתאים גם לכם.


אנחנו כבר מכירים, אבל למען הקוראים, ספר לנו קצת על עצמך
אני יובל גנות, עור דין בתחום של מקרקעין, נדל"ן, הסדרי נושים, הסדרי חובות, פשיטות רגל וגם בתחום האנרגיה - סטארטאפים בתחום האנרגיה החלופית.


איך הגעת לתחום?
סיימתי לימודי משפטים בתחילת שנות האלפיים, אחר כך עבדתי כשכיר בתחום הנדל"ן והאינטגרציה המסחרית, ואחרי כמה שנים בתור שכיר החלטתי להיות עצמאי. כיום יש לי משרד משלי בבורסה ברמת גן, העסק קיים כבר 12 שנים.

 

והאם אתה שמח בהחלטה להפוך לעצמאי?
שמח מאד! מצד אחד זה לא קל,  במקום בוס אחד יש לך הרבה בוסים, כי כל לקוח הוא בוס, אבל מצד שני, כשאתה עצמאי אתה יכול לבחור לעצמך את תחומי העיסוק ואת הדברים שיותר מעניינים אותך, זו הפריווילגיה שיש לאנשים שעוסקים במקצועות חופשיים.
בנוסף זה תחום שיש בו הרבה סיפוק, כי אני גם מוביל מהלכים יצירתיים, גם עוזר לאנשים, ולפעמים אני גם קצת פסיכולוג. כל עורך דין צריך להיות גם פסיכולוג, גם משפטן וגם איש עסקים. אני נהנה מזה מאד כי זה משלב את היכולות שלי בתחומי משפט, כלכלה, ניהול וגם את היכולות של יחסי האנושי; אני גם שותף בתהליכים, גם צריך להיות יצירתי במציאת פתרונות, וגם זוכה לקבל את האפשרות לעזור לאנשים.


 

נפלא. ובשביל מה בעצם אתה צריך את שירות המענה האנושי של ביפר?
השירות מאפשר לי להיות זמין בכל מקום ולהיות בשליטה על מי מתקשר ועל הודעות שמשאירים.
זה מאפשר לעסק להיות זמין כל הזמן, מה שחשוב מאד ללקוחות – הם מקבלים את התחושה שתמיד יש להם מענה. 
זה מאפשר לי גם לשחרר את המזכירה בשלוש אחה"צ, ואני רגוע כשאני יודע שהעסק ממשיך לתת מענה גם לאחר שעות הפעילות. וגם כשהמזכירה נמצאת, העבודה שלה הופכת להיות הרבה יותר יעילה, היא מתפנה לדברים חשובים ומהותיים והיא לא צריכה להיות כל הזמן צמודה לטלפון, היא מעבירה את השיחות לביפר ואחר כך היא חוזרת לאנשים. לסיכום, המענה בשם העסק מאפשר זמינות לאחר שעות העבודה, ומאפשר גם גמישות במתן השירות תוך כדי שעות העבודה.

 

ואתה מרוצה מהשירות?
אני מאד מאד מרוצה ומאחל הצלחה רבה לביפר! אני התחלתי עם ביפר כבר לפני שש שנים, ואני חייב להגיד שהעבודה שביפר עושה היא מצוינת. מההיכרות שלי עם גיל חפר, הוא מקפיד על זה שיהיו אנשים רציניים ומשכילים בשירות המענה האנושי, ככה שלא יהיה מצב שבו אנשים עונים ללקוחות בצורה לא נעימה או עילגת, הלקוחות מקבלים מענה מכובד וההנהלה בביפר מאד מקפידה על העניין הזה. אני שוקל להרחיב את השירותים האלה גם לעסקים נוספים שלי.

 

תודה ליובל, ואתם, אם אתם צריכים עו"ד טוב, אל תהססו לפנות לעו"ד יובל גנות בטלפון:
03-6091690

עבור לתוכן העמוד