10 אפליקציות חינמיות שיעזרו לך לנהל את העסק

אפליקציות כבר מזמן הפכו להיות ה'ידיים' וה'רגליים' שלנו - כלים חיוניים המסייעים לנו לנהל באפקטיביות כמעט כל תחום בחיים. אבל איך בוחרים מתוך שפע האפליקציות שכבר פיתחו עבורנו ואמורות להפוך את החיים ל- piece of cake?

אנחנו לרשותך! אספנו את 10 האפליקציות החינמיות שפשוט חובה להוריד לסמארטפון ושיעזרו לך לנהל את העסק טוב יותר.

 

לגבות בקלות - סליקת כרטיסי אשראי באמצעות הסמארטפון

אם דרוש לך פתרון סליקה נוח וזמין מכל מקום, כדאי להכיר את חברת Verifone.
החברה מספקת את מכשיר ה־PAY ware mobile המאפשר חיבור למכשיר הסמארטפון או הטאבלט והופך אותו למכשיר לסליקה ידנית של כרטיסי אשראי. את האפליקציה של PAY ware mobile ניתן להוריד ללא תשלום מה- App Store ומ- Google Play ובאמצעותה ניתן לנהל את קבלת התשלומים באופן מאובטח ונוח. האפליקציה תומכת במתן חתימה של הלקוח ואפילו בשליחת הקבלה באימייל. Verifone לא גובה עמלה על הפעולות במכשיר, ומשכירה אותו בעלות חודשית סמלית.

לנהל את תזרים מזומנים של העסק מכל מקום
תחום שהוא חובה לכל בעל עסק. אפליקציית InDinero מאפשרת ביצוע מעקב על תזרים המזומנים של העסק בקלות, בכל רגע נתון ומכל מקום. האפליקציה מסתנכרנת עם חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי, מעניקה לך תמונה ברורה של מצב התזרים שלך ומסייעת לך לחזות תזרימי מזומנים עתידיים על פי מגמות העבר.

לנהל משימות בקלות וביעילות

לו"ז עמוס ולוחץ? אפליקציית Any.Do תעזור לך לסדר את כל המשימות תוך שילוב פגישות, אירועים, עיסוקים פרטיים והתחייבויות נוספות. האפליקציה מסנכרנת בין כל חשבונות המייל והיומן שלך ומאפשרת רישום משימות, תזכורות ואירועים בצורה קלה ונוחה.

 

לתעד רעיונות נהדרים בזמן אמת

קרה לך פעם שעלה לך רעיון נהדר בזמן נסיעה או טיסה, והוא פרח לו כי לא היה איפה לרשום? אולי רגע לפני שנרדמת או אפילו בעיצומו של חלום? אפליקציית Evernote מבטיחה לשמור לך על המחשבה.
האפליקציה מאפשרת למשתמשים לאחסן, לארגן ולשתף טקסטים, תמונות והערות קוליות. כך ניתן לתעד ולשמור בקלות את כל הרעיונות המבריקים ממש בזמן שהם צצים! כי חבל לבזבז רעיונות נהדרים שאולי הם אלו שייקחו את העסק אל השלב הבא שלו.

 

לאחסן מידע ולשלוח קבצים מכל מקום

אפליקציית Google drive מאפשרת למשתמשים בה לערוך קבצים בצורה פשוטה וחלקה ולשלוח אותם מהמחשב האישי לטאבלט ולסמארטפון. התוכנה מספקת חבילה משרדית כוללת ובנוסף פועלת גם ככונן ענן לכל דבר ומאפשרת אחסון יעיל ונוח של כל סוגי הקבצים דרך אפליקציית כונן וירטואלי או ממשק רשת. חשוב ורלוונטי כמעט לכל עסק.

 

ניהול פגישות מקוונות רבות משתתפים

אפליקציית Skype for business מאפשרת לקיים שיחה רבת משתתפים באמצעות שליחת קישור לשיחה. כל משתתף יכול להצטרף לפגישה מקוונת מכל התקן. בנוסף ניתן לזמן פגישות דרך המייל, להקליט שיחות ולצרף לפגישה עד 250 משתתפים!

 

לסרוק מסמכים מכל מקום

מי מאתנו לא נתקל במצב בו נדרש לסרוק בדחיפות טופס מסוים ולשלוח אותו? מה עושים כשלא נמצאים במשרד ואין סורק בסביבה? הופכים את הסמארטפון לסורק באמצעות אפליקציית TinyScanner. האפליקציה מאפשרת סריקה של קבצים בקלות ומכל מקום והופכת אותם לקבצי PDF אשר ניתן לשלוח במהירות. כך המשרד הולך איתך לכל מקום.

 

להתעדכן בקלות בזמני טיסות וסידורי נסיעה

אם טיסות הן חלק מהיומיום העסקי שלך, יש לך כבר הכרות עם המורכבות שקיימת לעיתים בהחלפת טיסות והשכרת רכב ביעד שלעיתים מצריכים ניהול מדויק של לוחות זמנים.
אפליקציית Tripit מאפשרת לאנשי עסקים הנמצאים בנסיעות, מעקב אחר סידורי נסיעה ואיחודם במקום אחד. האפליקציה אוספת גם עדכוני מזג אוויר, מפות והנחיות הגעה וכך הופכת את הנסיעה לקלה ויעילה יותר.

 

לנהל את העבודה באופן פשוט ונוח

אפליקציית Asana, מוגדרת כ"מנהל מידע שיתופי". האפליקציה מהווה חלופה פשוטה ונוחה לתוכנות ניהול עבודה מורכבות ומאפשרת למשתמשים לנהל פרויקטים ואירועים אישיים לצד פרויקטים של עבודה, באמצעות ממשק אחד נוח במיוחד.


שיווק ונטוורקינג לעסקים

שיווק הוא מילת המפתח עבור כל בעלי העסקים. יכול להיות לך בידיים המוצר המושלם אבל בלי שיווק שלו... אף אחד לא ידע עליו. אחת האפליקציות המעניקות כלים מעולם השיווק ומאפשרות לשווק הלכה למעשה באמצעותן, היא BizMakeBiz. באמצעות האפליקציה ניתן לקחת חלק פעילת בקהילות של בעלי עסקים, ליצור שיתופי פעולה מקצועיים ולהשתמש בכלים שיווקיים הלקוחים מעולם הנטוורקינג. 

 

עבור לתוכן העמוד