7 טיפים לתוכן מנצח בלינקדאין

אחד הנושאים החשובים לנו ביותר כבעלי עסקים הוא קבלת לידים, לראות כל הזמן לנגד עינינו לקוחות פוטנציאלים רלוונטיים, שמביעים עניין בשירותים שלנו.
כדי למצוא את אלו – צריך לשווק באופן מדויק ולהיראות במקומות שבהם נמצאים הלקוחות הפוטנציאליים שלנו. אחת הבמות המתאימות לכך היא הלינקדאין. האם יש לך נוכחות בלינקדאין? אם עדיין לא – בזריזות לפתוח עמוד אישי וגם דף חברה. פתחת? מתקדמים.

 

אז איך מביאים את הלידים הנחשקים באמצעות לינקדאין? על ידי יצירת תוכן איכותי.
פרסום תוכן איכותי, רלוונטי ובעל ערך יכול להביא את האנשים שמעניינים אותך יותר מכל. הוא מגדיל את החשיפה של העסק בפני קהל הגולשים בלינקדאין ומייצר לך נראות של איש מקצוע שכדאי להתחבר אליו.

איך יוצרים תוכן מנצח בלינקדאין? 7 הטיפים הבאים יסייעו לך:

1. כתיבת מאמרים מקוריים בתחומי המומחיות של העסק. מאמרים אלה מעניקים ערך מוסף לגולשים רלוונטיים ומגרים אותם להיכנס לעמוד שלך ובכך להיחשף לעסק ולשירותיו.

2. שיתוף כתבות של כותבים אחרים אשר עוסקים בתחומים הרלוונטיים לעסק. אם אין לך מידע רב המאפשר לך ליצור על בסיסו תוכן מקורי, גם שיתוף של מאמרים הרלוונטיים לתחום העסק, יעשה את העבודה. זה אחד האמצעים לחשוף את העסק שלך בפני קהל גולשים רלוונטי ובכך להגיע ללידים חדשים.

3. העלאה ושיתוף של תמונות מכנסים עסקיים. תמונות מכנסים ואירועים רלוונטיים חושפות את קהל הגולשים למעורבותך הרחבה בתחום עיסוקך.

4. העלאת תמונות עם לקוחות. כי אין דבר המושך יותר לקוחות חדשים מאשר לקוחות קיימים מרוצים.

5. שיתוף בסיפורי לקוחות. סיפורים חיוביים שבהם מוצג באופן ברור הצורך שעליו ענית והאופן בו השירות או המוצר שלך סייע ללקוח. סיפורים מהסוג הזה מעוררים הזדהות ועניין בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאלים.

6. שיתוף המלצות של לקוחות. ממש כמו תמונות עם לקוחות, כך גם המלצות, יוצרות אמון וביטחון בקרב הגולשים ומקדמות אותם בצעדי ענק ליצירת קשר עם העסק שלך.

7. העלאת סרטונים מיוטיוב. המחשה ויזואלית תמיד תתרום ותוסיף למילה הכתובה. סרטונים מעניינים, רלוונטיים, מצחיקים אם אפשר ואיכותיים אשר עוסקים בתחומי פעילות העסק, מעניקים ערך מוסף לגולשים, מגדילים את החשיפה וכך גם את כמות הלידים.

יצרת תוכן איכותי ומנצח? מצוין! עכשיו רק נותר לך לשנס מותניים וליזום פניות לאנשים אשר נחשפו לעסק שלך בלינקדאין ושאיתם ברצונך לתאם פגישה.

בהצלחה!

רונן סיון, מנכ"ל סיון קידום ברשת המתמחה ביצירת לידים ללקוחות דרך המדיות החברתיות: 05261-121-999

עבור לתוכן העמוד