בחן את עצמך – האם אתה באמת אוהב להיות בעל עסק?

ממש כמו בזוגיות, גם בעסקים, כדי שהעסק יצליח וישגשג, אהבה אמיתית ותשוקה לתחום הן פשוט must!
אבל כל בעל עסק יודע שגם כשאוהבים את מה שעושים, לא תמיד הכל זוהר, יפה וכיף ויש תקופות בהן הקשיים והאתגרים עולים על ההצלחות. בתקופות כאלו חשוב לזכור מדוע מלכתחילה נכנסת לעסק ובחרת לעסוק דווקא בו וכמובן את היתרונות שראית לנגד עיניך כשבחרת להיות עצמאי. אלו יבטיחו שתהנה מהעשייה שלך גם כשהכל נפלא וגם... כשפחות.

אז האם אתה באמת אוהב להיות בעל עסק? השאלות הבאות יעזרו לך לגלות:

האם אתה יוזם וחושב על דרכים לפתח את העסק שלך באופן תמידי?
עסק מצליח הוא כזה שמתחדש, מתפתח מתאים את עצמו לעולם המשתנה בכל רגע נתון. בשביל שעסק יצמח ויתחדש באופן מתמיד, בעל העסק צריך לאהוב את מה שהוא עושה, לקרוא, ללמוד, לשאוב השראה ולחשוב כל הזמן על דרכים נוספות בהן הוא יכול להגשים את מטרות העסק.

האם אתה אוהב לדבר עם לקוחות ולהכיר אנשים חדשים?
אם אתה מנסה להימנע מהיכרות עם אנשים חדשים או משיחות עם לקוחות, כנראה שאתה לא בתחום הנכון. בעל עסק שאוהב את העסק שלו, אוהב גם לעבוד מול הלקוחות שלו. כשיש אינטראקציה חיובית עם לקוחות, ספקים ועובדים, גם העבודה הופכת למהנה יותר.

כיצד אתה פועל כשאתה נתקל באתגר חדש?
אתגרים הם חלק בלתי נפרד מלהיות בעל עסק. הם ממש חלק מהיום יום. הרבה בעלי עסקים יתארו זאת כרכבת הרים, עליות ומורדות. אם אתה מאלו שהאתגר דווקא מזרים להם את האדרנלין בדם, מביא אותך לחשוב על פתרונות יצירתיים, ליזום ולהפעיל אנשים, אם אתגרים חדשים לא מפחידים אותך, כנראה שלהיות בעל עסק זה בדיוק בשבילך!

חשבוניות, קבלות, דו"חות וטפסים או תלוש משכורת? מה עושה לך את זה יותר?
להיות בעל עסק דורש אחריות רבה מאוד. בעיקר בכל הקשור להתנהלות הכלכלית. ניהול רווחים והפסדים, הפרשות יזומות ומחושבות לטובת חסכונות, איסוף חשבוניות, הוצאת קבלות ורומן ארוך ומתמשך עם רשויות המס. לעומת זאת, שכיר מקבל תלוש משכורת בכל תחילת חודש עם פנסיה מסודרת, ימי חופש ומשכורת קבועה שנכנסת באופן קבוע. בקיצור- ראש שקט. אם התנהלות פיננסית מסועפת ואי וודאות כלכלית לא מבהילים אותך, ברכותינו, אתה כנראה ממש אוהב להיות בעל עסק!

לסיום, כל עסק הוא עולם ומלואו. פגשנו ואנחנו פוגשים מדי יום בעלי עסקים העוסקים בתחומים מגוונים, המנהלים את העסקים שלהם בדרכים שונות, המתמודדים עם אתגרים בכל מיני שיטות. דבר אחד בטוח – כולם נתקלים מעת לעת באתגרים. כשפוגשים אותם – טוב להיות מוקפים בצוות איכותי שאיתו מדלגים מעבר לאתגר ועולים למדרגה הבאה.


מה שמאוד עוזר להרבה בעלי עסקים זה להתמקד במה שהם מעולים בו ולהיעזר בנו בהיבטים אחרים של ניהול העסק. שירות ה- TeleFront שלנו עוזר לך להשתלט על ריבוי המשימות ולהתמקד בדברים שאתה באמת אוהב בעסק. TeleFront מעניק מענה אנושי לשיחות כך שגם בזמנים לחוצים במיוחד, אתה לא מפספס אף לקוח ואף הזדמנות.

עבור לתוכן העמוד