כשהקול עושה את הכל! להזניק את העסק קדימה באמצעות פתיח קולי

 

רוצה להזניק את העסק שלך קדימה?

 

ליצור אצל לקוחותיך רושם רציני ומקצועי ודימוי חיובי בקרב לקוחות פוטנציאלים וחדשים?
פנינו אל שמעון מחברת 'ליקול' וביקשנו ללמוד ממנו איך שימוש בפתיח קולי בטלפון משפיע ותורם לדימוי של העסק מול הלקוחות.
שמעון מסביר כי מניסיונו פתיח קולי מקצועי לטלפון העסקי או למרכזייה אכן מסייע ביצירת רושם רציני ומקצועי ותורם לקשר עם הלקוחות. כיצד?
הוא משתף אותנו ב- 3 עקרונות שחשובים לכל עסק ומתממשים באמצעות פתיח קולי:

 

1. הזדמנות לשיווק אפקטיבי


כאשר לקוח מתקשר אליך או אל בית העסק, הוא מביע עניין בשירותים או במוצרים שלך. זוהי הזדמנות מצוינת "להכות בברזל בעודו חם" ולמנף את שיחת הטלפון לחיזוק תדמיתו ויתרונותיו של בית העסק. מלבד 'קבלת פנים' נעימה ללקוח, ניתן לקדם ולהציע מבצעים, שירותים ומוצרים חדשים אשר עשויים לעניין את לקוחותיך ולגרום להם לקנות יותר. כל אלו הופכים את הפתיח הקולי להזדמנות שיווקית שפשוט חבל לפספס.

 

2. מיתוג העסק


פתיח קולי מהווה כלי מצוין למיתוג העסק שלך. כאשר לקוחותיך שומעים פתיח קולי אנושי, מקצועי ומושקע בשם העסק, באופן מיידי בית העסק ייתפס בעיניהם כרציני, מאורגן ומקצועי יותר. כזה אשר חושב על כל הפרטים ומשקיע משאבים בתקשורת מיטבית עם לקוחותיו. בעולם עסקי עמוס במתחרים, ישנה חשיבות לכל פרט ביצירת תדמית עסקית מקצועית וחזקה. פעמים רבות היא זו שגורמת ללקוח להעדיף את בית העסק הזה על פני בתי עסק מתחרים.

 

3יצירת עניין עבור לקוחותיך


לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים צריכים עניין מתמשך לאורך תהליך רכישת שירותים או מוצרים. החל משלב ההכרות עם המוצר, דרך שיחת הטלפון ועד לסגירת העסקה. לקוח שמשתעמם ומאבד עניין - בעולם המהיר בו אנו חיים זה קורה בקלות – קטנים סיכויי הרכישה שלו. כדי ליצור עניין לאורך כל התהליך, חשוב שגם 'קבלת הפנים' בשיחת הטלפון תהיה מעניינת, מזמינה ונעימה. כזו אשר תגרום לו להישאר על הקו. פתיח קולי עסקי ומקצועי יעניק ללקוח מענה מיידי בקולו של קריין נעים ומקצועי וייצור עניין בעסק, בשירות ובמוצר.

הטבה מיוחדת ללקוחות ביפר!

על מנת שכל לקוחותינו המעוניינים בכך, יוכלו ליהנות מפתיח קולי עסקי ומקצועי, מציעה חברת 'ליקול' הזדמנות מיוחדת ללקוחות "ביפר" בלבד!

פתיח קולי מקצועי ואישי לבית העסק שלך ב- 199 ₪ בלבד במקום 450 ₪!

(יש להוסיף למחיר מע"מ כחוק)

מה כוללת ההטבה? פתיח קולי שבו:
 הצגה של העסק, שירותיו ויתרונותיו
 הקלטת הפתיח על ידי קריין ותיק ומקצועי בתחום
 שילוב מסר המותאם אישית לבית העסק
 ליווי מוזיקלי של הפתיח המוגן בזכויות יוצרים

בנוסף - לקוחות אשר מעוניינים בשירותי קריינות ופתיחים קוליים נוספים לבית העסק או למרכזיות, ייהנו מ- 20% הנחה על כל השירותים!

את ההזדמנות הזאת חבל לפספס!

לקבלת השירות במחיר הטבה בלעדי, ניתן לפנות לחברת "ליקול" בטלפון: 02-9995570
או במייל:
L0527772570@gmail.com
פרטים נוספים על השירות מחכים לך באתר  www.likol.co.il

עבור לתוכן העמוד