5 כלים לשימור לקוחות טוב יותר!

בנית עסק בשתי ידיים, מיתגת, פרסמת, שכנעת ולאט לאט צברת מאגר מכובד של לקוחות. מספק? בהחלט כן. אבל לא מספיק כדי לנוח על זרי הדפנה... ללא שימור לקוחות יעיל, הלקוחות עלולים להפוך ללקוחות חד פעמיים, וחבל. מעבר לפגיעה אפשרית במוניטין העסקי שלך, יהיה עליך לעבוד הרבה יותר קשה בגיוס לקוחות חדשים. אז איך משמרים לקוחות קיימים וגורמים להם להפוך ללקוחות חוזרים ומרוצים?


הכנו עבורך מדריך ב- 5 צעדים לשימור לקוחות ששומר על הלקוחות אצלך.

 

1. עמידה בציפיות ובהבטחות


הבסיס ליצירת אמון ושביעות רצון הוא פשוט לענות על ציפיות הלקוחות ולעמוד בהבטחות. אם הבטחת ללקוח שיקבל תשובה בתוך פרק זמן מסוים, עמידה בזמנים היא קריטית לרכישת אמונו. גם אם אין בידיך תשובה, יצירת קשר עם הסבר וקביעת מועד חדש לקבלת התשובה, תיצור רושם רציני ואכפתי.

 

2. יצירת מועדון לקוחות VIP


כל לקוח אוהב להרגיש מיוחד וחשוב וכשזה מגיע עם הטבות בלעדיות, הסבירות שאותו לקוח יחזור הופכת לגבוהה יותר! יצירת מועדון לקוחות VIP שיקבלו יחס באמת מיוחד, תעניק ללקוחותיך תחושה שמשתלם להם לחזור, כי הם מקבלים הטבות, שירותים ומחירים טובים יותר מאלו שמקבלים הלקוחות ה"רגילים".

 

3. הענקת 'אקסטרה שירות'


כיצד גורמים לאדם להרגיש חשוב ומיוחד? מעניקים לו שירות טוב מהרגיל. תשומת לב קטנה עשויה לעשות הבדל גדול. מה למשל? לתת תשובות מהר מהמצופה, הטבה חד פעמית מיוחדת ללקוח ותיק, שליחות לבית הלקוח וכדומה.

 

4. יחס אישי ומקרב


אנו נאמנים לאלו שיש לנו איתם קשר אישי. יצירת קשר אישי עם לקוחותיך תתרום להרגשה טובה שתגרום להם לחזור. קשר אישי יכול להירקם מתוך התעניינות כנה בשלומו של הלקוח, בשאלות עדינות ולא פולשניות על ילדיו, עבודתו ותחומי העניין שלו, בהזמנה לכוס קפה ובשיתוף שלך מחייך הפרטיים.

 

5. זמינות גבוהה ומענה מהיר

 

גם אם יצרת קשר אישי, הקמת מועדון לקוחות וחילקת הטבות, לקוחותיך עלולים להיעלם אם לא ייהנו מזמינות גבוהה. שירות לקוחות מהיר ומקצועי הוא פרמטר בסיסי לשביעות רצון לקוחות. לשם כך יצרנו ב'ביפר' את שירות ה'טלפרונט' – השירות שמאפשר לך להיות באמת זמין ללקוחותיך. במסגרת השירות ניתן מענה מהיר, אדיב ומקצועי ללקוחותיך, וכל הפניות מועברות אליך באופן מסודר ונוח כך ששום לקוח לא יתפספס.

 

רוצה לגלות מה עוד שירות 'טלפרונט' יכול לעשות עבור העסק שלך?

כל הפרטים מחכים לך כאן.

עבור לתוכן העמוד