כיצד הופכים יותר פניות לסגירות?

פניות של לקוחות פוטנציאלים זו התחלה טובה. פניות של לקוחות פוטנציאלים שהופכות לעסקאות – זה תכל'ס מה שאנחנו מחפשים!
כל בעל עסק מנסה לפצח את הסוד: מה יעזור לסגור יותר פניות, אז נוסחת קסם אין, אבל טיפים מצוינים שיעזרו לך לסגור יותר, יש לנו ועוד איך...

1. לידים איכותיים


לנסות למכור מכונית לאדם בלי רישיון נהיגה זה כמובן מיותר ומועד לכישלון. זה ברור לכאורה, אבל לא תמיד אנחנו זוכרים לאפיין את קהל היעד במדויק בעת הפרסום. חשוב למקד את ערוצי הפרסום שלך לקהל הרלוונטי והמדויק לעסק. לא "לירות" לכל הכיוונים באפן שיגזול ממך זמן יקר והמון אנרגיה וכסף.

 

2. הענקת ביטחון ללקוח


שיחה לא מאורגנת ולא רהוטה מצדך עלולה ליצור בקרב הפונה תחושה של עסק לא רציני. זה בדיוק מה שיכול לגרום לו לעבור למתחרה. איך מונעים את זה? נערכים מראש. כותבים את הידע הבסיסי, את התשובות לשאלות הנפוצות. מתאמנים ומוודאים שהמסרים מועברים באופן פשוט וברור. מספקים לפונה את המידע הרלוונטי גם בכתב, למייל, בתום השיחה. כשעושים את זה כמו שצריך, מספקים לפונים תחושת ביטחון ומקצועיות שמסייעים לסגור יותר עסקאות.

 

3. רימרקטינג!


אחד המושגים החמים בעולם השיווק הדיגיטלי. רימרקטינג (שיווק מחדש) תפקידו להשאיר את העסק שלך בתודעה של אדם שכבר הביע בו עניין. איך זה עובד? אדם שנכנס לאתר שלך יקבל פרסומים ובאנרים אודותיך ברשתות החברתיות ובגלישה באינטרנט, גם הרבה אחרי שעזב את האתר שלך. הפרסומים החוזרים מזכירים לו אותך, מזכירים לו למה חיפש אותך, וכי טרם ביצע רכישה. הם הופכים אותך למוכר עבורו, באופן שמעלה משמעותית את הסיכויים שישוב ויהפוך ללקוח.

 

4. מערכת דיוור שמייצרת מערכת יחסים


בין אם מדובר בלקוח ותיק וקבוע, בין אם בלקוח חדש ובין אם במתעניין בלבד, שמירה על קשר באמצעות מערכת דיוור עשויה להגדיל משמעותית את כמות הרכישות. משלוח מסרים באמצעות מערכת הדיוור הוא הזדמנות ליצור מערכת יחסים, לבסס אמון, להפוך למותג בפי הלקוחות שלך. דיוור איכותי, שמעניק ערך ולצדו גם הנעה לפעולה, יכול בהחלט להביא ליותר סגירות. 

 

5. לא מפספסים אף פניה


כששומרים על זמינות גבוהה ואיכותית, עונים על יותר פניות וסוגרים יותר עסקאות. העיקרון הזה חשוב תמיד, אך על אחת כמה וכמה בפניות של לידים שאינם מכירים אותך עדיין. שירות הטלפרונט שלנו מעניק ללקוחותיך מענה מהיר ומקצועי, מסביב לשעון ומותאם למסרים של העסק שלך. הפניות מועברות אליך באופן מסודר, ולך נותר לחזור אליהם ולהעניק להם את השירות הטוב ביותר.

רוצה לגלות מה עוד שרות ה'טלפרונט' יכול לעשות למען העסק שלך? פרטים נוספים מחכים לך כאן.

עבור לתוכן העמוד