מה סגנון הניהול שלך אומר עליך?

על ארבעה סגנונות ניהול דיבר מודל אדיג'ס. על הביצועיסט, על הבירוקרט, על היזם ועל האינטגרטור.
אז מהו סגנון הניהול שלך ומה זה בכלל אומר עליך? המדריך הבא יעזור לך לגלות:

הביצועיסט


מאפיין אנשים משמיתיים ופרקטיים אשר מתמקדים בתוצאה ופחות בדרך אליה.
מנהלים ביצועיסטים נוטים לקחת על עצמם משימות רבות ולא מרבים להאציל סמכויות. פחות אוהבים 'סיפורים ארוכים'. מעדיפים לתקשר ב'תכל'ס'.

 

הבירוקרט


שם דגש רב על סגנון עבודה תכליתי ומסודר ועל אופן ביצוע המשימות באופן שיטתי בדרך אל היעד. מנהלים אלה נוטים לחשיבה וביצוע איטיים, מחושבים ושמרנים וחשוב להם לבקר ולפקח באופן מתמיד על העובדים תחתיהם ועל אופן ביצוע המשימות.

 

היזם


סוג של הרצל. איש חזון, מלא כרימון ברעיונות ויוזמות. יצירתי, תזזיתי עד כדי נטייה לחולמניות. אינו מהסס להלהיב את סביבתו בהוצאה לפועל של רעיונותיו, אך פחות עוסק בביצוע בפועל. כדי לרדת אל עולם המעשה, דרושים לו אנשי ביצוע.

 

האינטגרטור


בעל נטייה טבעית לגשר. מצטיין בהקשבה לאחרים ונוטה להתאים את עצמו ואת דעותיו לדעת הרוב. מומחה בהשכנת שלום ויחסים טובים בין העובדים בחברה ומוביל להסכמה ברגישות ובתבונה.

 

ניהול מעולה הוא ניהול שנהנה מארבעת הטיפוסים במקביל. היות שאנחנו לא יכולים להיות הכל, נכון יהיה להקיף עצמנו כמנהלים באנשי צוות שמשלימים אותנו.


מה שבטוח משותף לכל סוגי המנהלים הוא שכולם רוצים להשיג תוצאות טובות יותר. שירות הטלפרונט שלנו מחזק את הצוות שלך ומאפשר לך לחסוך זמן רב וכסף במסגרת פעולות ניהול העסק.

איך? כל הפרטים על השירות מחכים לך כאן.

עבור לתוכן העמוד