5 אפליקציות שיעזרו לך לנהל את הזמן ואת העסק טוב יותר

ניהול עסק הוא משימה לא פשוטה ועמוסה במשימות, מטלות, דאגות ואחריות. אז מה הפלא שמידי שנה נוצרות אפליקציות חדשות אשר כל מטרתן היא להקל על מנהלים ובעלי עסקים?
הנה כמה מהאפליקציות האלה שיקלו עליך את ניהול העסק:


1. Slack - 'סלאק' היא פלטפורמה אידאלית לניהול שיח והעברת קבצים בין צוותים וקולגות במקום העבודה. את התכנה הפופולרית ניתן להוריד גם למחשב וגם למובייל והיא פשוט עושה פלאים וסדר בכל הקשור לתקשורת הפנימית של העסק שלך. ל'סלאק' יש ממשק ידידותי ונוח המאפשר התכתבות מהירה וקלילה עם שאר חברי הארגון, יצירת קבוצות סודיות וסגורות, שיתוף קבצים ותמונות. האפליקציה מאפשרת פתרון מהלכי תקשורת מורכבים מבלי להיות תלויים בוואטסאפ.


2. Accountbook - 'אקוונטבוק' מהווה כלי יעיל ונוח עבור הנפקה וניהול של חשבוניות ודו"חות לכל סוגי העסקים, גדולים וקטנים. ואם כל הטוב הזה לא מספיק, השירות כולו מאוחסן בענן ולכן נגיש וזמין מכל מקום, כל הזמן.


3. Trello - אם חיפשתם את האפליקציה המושלמת לניהול משימות - 'טרילו' היא האפליקציה בשבילכם! 'טרילו' מספקת אפשרויות נוחות ומגוונות לניהול משימות פרטיות וצוותיות, קביעת דדליינים, שיתוף קבצים ועוד. בנוסף האפליקציה מתממשקת עם פלטפורמת 'סלאק' (כן, ההיא מתחילת הרשימה) ויחד הן יוצרות מערכת ניהול משימות ותקשורת פנים ארגונית יעילה ביותר, נוחה ובעלת אפשרויות מגוונות.


4. WhenIwork - רוצה לנהל את העובדים שלך באופן פשוט יותר? באמצעות האפליקציה הנפלאה הזאת ניתן לקבוע משמרות, לזמן פגישות ולבצע מעקב אחר שעות העבודה של העובדים שלך. האפליקציה הפופולרית מעניקה מגוון שירותי ניהול חינמיים למעסיקים ומנהלים רבים במגוון סוגי העסקים והארגונים ברחבי העולם. בין השירותים אשר ניתנים בחינם באפליקציה: קביעת פגישות ומשמרות לעובדים, אפליקציות חינמיות לסלולר, העברת הודעות צוותיות, תמיכה טכנית ועוד.


5. Hubspot Sales - רוצה להיות בשליטה על המיילים שלך? 'האבספוט סיילס' הוא תוסף לכרום שיעשה לך סדר במיילים. התוסף החכם יגלה לך מי קרא את המיילים ששלחת ומי לא, ויאפשר לך לתזמן שליחת מיילים, לשמור מסמכים ועוד. אם גם תיבת המייל שלך עולה על גדותיה וקשה לך לעקוב אחר מיילים חשובים – תוסף 'האבספוט סיילס' יסייע לך לעשות סדר בבלאגן.

עם כל הכבוד לאפליקציות אלה ולתועלת שהן מביאות, כשמדובר בעסק שלך - אין תחליף ליחס אנושי. כדי להקל על ניהול העסק שלך ועל מנת לחסוך לך זמן יקר, יצרנו את שירות ה"טלפרונט" שלנו. השירות יאפשר ללקוחותיך לקבל מענה טלפוני אנושי ומקצועי סביב השעון ובמחיר משתלם במיוחד!
רוצה לגלות איך? כל הפרטים על השירות מחכים לך כאן.

עבור לתוכן העמוד