כך הופכים לידים ללקוחות

כל בעלי העסקים חולמים על לידים איכותיים וכמה שיותר מהם! כדי להשיג את אותם לידים נחשקים, אנחנו משקיעים זמן רב וכסף בפרסום ושיווק בערוצים השונים.
אבל מה שחשוב הוא מה שעושים מרגע שהליד נכנס. איך הופכים ליד ללקוח? איך מפיקים את המרב מכל ליד?
אספנו עבורך מספר טיפים מצוינים שיסייעו לך להפיק יותר מהלידים שלך.

1. שירות מהיר!
הגיע ליד מהאתר, מהפייסבוק, דרך מכר או יונת דואר? מברוק! חשוב לשמור על הליד חם ומעוניין וכדי לעשות זאת מומלץ ליצור איתו קשר באופן מהיר ככל האפשר. למה? כי ייתכן מאוד שאותו מתעניין השאיר את פרטיו אצל כמה ממתחריך ובזמן שלך יש עיסוקים אחרים על סדר היום, הם כבר נותנים לו הצעה שקשה לסרב לה. בנוסף, אם אותו מתעניין בחר לשלוח לך את פרטיו דווקא עכשיו, יתכן כי זהו הזמן הנכון ביותר עבורו לסגור את העסקה. מה שנקרא, להכות בברזל כל עוד הוא חם.

2. אנושיות
אנשים לא מתחברים לעסקים – אנשים מתחברים לאנשים. לכן לפני הצגה של ההצעה העסקית שלך, חשוב לערוך הצגה אישית, נעימה ובגובה העיניים מחד, אך תמציתית ועניינית מאידך. שמך, תפקידך ומספר מילים מקדימות לפני שניגשם לביזנס, יעלה את ערכך בעיניי אותו מתעניין ועשוי לקדם אותו מליד ללקוח.

3. בירור צרכים
אם באנושיות עסקינן, כדאי מאוד ללמוד את האיש נמצא בעברו השני של הקו. איך? באמצעות בירור רצונותיו, צרכיו, ציפיותיו מהשירות או מהמוצר ועוד. ידע זה כוח וככל שלך יהיה יותר ידע על האדם שבצד השני, כך יהיו לך כלים רבים יותר להעניק לו את המענה הטוב ביותר. מכאן שהחשוב מכל בשיחה – לתת לו לדבר, ולהקשיב.

4. מקצועיות
בעולם בו כל בעל עסק הוא מקצוען וכל אדם הוא מומחה, חשוב להוכיח את מקצועיותך! כיצד מתנהג מקצוען? הוא יודע את עבודתו על בוריה, עונה באופן בטוח וכן על שאלות לקוחותיו, שולח הצעות מחיר מסודרות, מתאים את שירותיו ומוצריו ללקוחות העומדים מולו ומתנהל באופן מסודר. על אדם כזה אפשר לסמוך ועם עסק כזה אנשים רוצים לעשות עסקים.

5. זמינות גבוהה
הרשת עמוסה באנשי מקצוע המציעים את מרכולתם באופן נגיש ופשוט. באמצעות פרסום מספר ערוצי התקשרות (למשל: דרך האתר, במייל, בטלפון, בוואטסאפ, בצ'ט ועוד), לקוחותיך ימצאו את דרכם אליך ביתר קלות. אך לא מספיק להציע דרכי התקשרות מגוונות, עליך להעניק בכל אחד מהם מענה מהיר ויעיל, כמצופה מהמדיה הנבחרת.

נשמע תובעני? לא בהכרח!
שירות הטלפרונט שלנו מאפשר לך להעניק ללקוחותיך ולמתעניינים שירות אנושי, מהיר, מקצועי ואיכותי בזמינות גבוהה במיוחד! אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוותי שירות ומכירה אשר יעניקו ללקוחותיך מענה טלפוני מצוין סביב השעון, כך שהלידים שלך יהפכו ללקוחות משלמים!

נשמע טוב? פרטים נוספים על השירות מחכים לך כאן.

עבור לתוכן העמוד